Logo Olsztyn Logo WKR fan Logo OSiR
03.12.2019 391

Biegaj, baw się i pomagaj!

Grupa biegowa RMF4RT Gladiators organizuje Mikołajkową Sztafetę Olsztyn-Sopot by wesprzeć dzieci z autyzmem. Biegacze zespołu pokonają w tym celu 185 km trasę z Olsztyna do Sopotu.

 

Impreza rozpoczyna się w piątek, 6.12 o godzinie 15:00 na dziedzińcu Zamku w Olsztynie. Na starcie będzie strefa rozgrzewki, zabaw dla dzieci oraz strefa sponsorów z gadżetami dla kibiców. Największą atrakcją jest natomiast możliwość dołączenia do sztafety na pierwszych 7 kilometrach biegu! Specjalnie na tę okoliczność organizator stworzył otwarty odcinek sztafety dla wszystkich chętnych.

 

➡ Otwarty odcinek startuje o godzinie 15:00 z dziedzińca zamku w Olsztynie, a jego meta zlokalizowana zostanie na ul. Oleńki. Całość trasy liczy 7 kilometrów.

Wystarczy zapisać się poprzez stronę: http://bit.ly/2Onbjl5 i wnieść opłatę startową w wysokości 20 zł, która W CAŁOŚCI zostanie przekazana na fundację Dom Rain Mana, która zbiera środki na budowę specjalnego domu dla osób zmagających się z autyzmem.

Więcej informacji o fundacji: https://www.domrainmana.pl/

Dla wszystkich startujących organizator zapewnia opiekę medyczną, wsparcie trenerów biegowych RMF4RT Gladiators oraz gadżety od sponsorów w pakiecie startowym.

Więcej informacji o imprezie w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1572747932864385/

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Główny Partner Cyklu

Partner Cyklu

Sponsor

Patron medialny cyklu

Sponsor