Rozpoczynamy Olsztyn Biega 2018!

3, 2, 1 START!!!
Ruszamy z kolejnym sezonem Olsztyn Biega 2018 i mamy nadzieje, że jak co roku do nas licznie dołączycie :)

Jak wygląda tegoroczny kalendarz biegów dowiecie się już dziś:

->22.04.2018 – 10 km – XVI Bieg Jakubowy na Starym Mieście,

->27.05.2018 – 10 km – 10k Run Series Olsztyn w CRS Ukiel,

->16.09.2018 – 21,1 km – III Ukiel Olsztyn Półmaraton dookoła jeziora.

Już niedługo na naszych kanałach ukażą się szczegółowe informacje o każdym z biegów oraz moc niespodzianek i atrakcji dla zawodników i kibiców. Będzie również nowa odsłona treningów Olsztyn Biega, jakich jeszcze nie było 😉
Zaglądajcie do nas, bo warto!

Fot. Jakub Chmielewski

Podsumowanie akcji Olsztyn Biega!

Drodzy Biegacze,
pragniiemy poinformować Was o podsumowaniu akcji Olsztyn Biega 2017! Uroczystość odbędzie się w olsztyńskim ratuszu 13 października o godz. 18.00 w sali 119.
Zapraszamy serdecznie wszystkich zawodników, a kto w tym roku stanie na pudle? Wyniki klasyfikacji generalnej są dostępne Tu :)
Do zobaczenia!

Dokładny profil trasy!

Dla wszystkich zawodników dokładnie planujących strategię biegu przedstawiamy mapę z rozrysowanym profilem trasy, dla kazdego jej kilometra  To na pewno pomoże w przygotowaniu Screen Shot 2017-09-12 at 13.00.39

Screen Shot 2017-09-12 at 12.50.51

Screen Shot 2017-09-12 at 12.51.11

II Ukiel Olsztyn Półmaraton tuż, tuż…

Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat fundatorem atrakcyjnych nagród!

IMG_3955Czołowa placówka rehabilitacyjna nie tylko w Olsztynie, ale i w Polsce dołączyła do zacnego grona naszych Partnerów i Sponsorów! Prowadzona jest przez jednego z najbardziej znanych fizjoterapeutów w kraju – doktora Ryszarda Biernata. CSiR świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ortopedycznej -pomagamy pacjentom w powrocie do zdrowia po zabiegach operacyjnych, a także wszelkiego rodzaju bólach przeciążeniowych. Ponadto można u nas skorzystać z siłowni oraz usług trenerów personalnych.

Nagrody ufundowane przez Centrum na pewno będą pomocne w przygotowaniach do kolejnych imprez!A będą to:
– dwa vouchery na konsultację biegową w Centrum,

– dwa karnety na siłownię + zajęcia,

– dwa karnety na siłownię.

Bardzo serdecznie zapraszamy!

Weekend w Ośrodku Łańsk!


lansk-logo-wersja-podstawowa-pionowa-01

Po Półmaratonie odpoczynek w Łańsku!

Chcesz spędzić weekend w Kompleksie Wypoczynkowym Łańsk!?
Pobiegnij w II Ukiel Olsztyn Półmaraton! Wystarczy wziąć udział w biegu 17.09.2017 r. i mieć trochę szczęścia podczas losowania nagród.

Miło nam poinformować, że dzięki Centrum Obsługi Administracji Rządowej w puli nagród są:
– dwa dwudniowe zaproszenia na pobyt w Ośrodku
– dwa zaproszenia na obiad dla dwóch i czterech osób!
Poznaj ośrodek -> lansk.pl 👍🏻
Zapisy do Biegu jeszcze trwają, więc każdy ma okazję wygrać bardzo atrakcyjne nagrody! Na liście startowej już blisko 500 osób 😉 Serdecznie zapraszamy!!

Zapisy elektroniczne do 12.09.2017-> superczas.pl

Wydawanie pakietów startowych!

IMG_3930

Ważna informacja!

Uprzejmie informujemy, że wydawanie pakietów startowych rozpoczynamy w poniedziałek 11 września i potrwa do piątku 15 września w biurze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie przy ulicy Żołnierskiej 13a w godz. 8.00 – 17.30!

W dniu 16.09. w Biurze Zawodów na terenie CRS UKIEL w godz. 12.00 – 18.00.

W dniu 17.09. w Biurze Zawodów na terenie CRS UKIEL w godz. 8.00 – 10.00.

Zapraszamy serdecznie 🙂

Punkty dopingowania i atrakcje dla zawodników!

Zachęcamy wszystkich chętnych biegaczy do zapisów na II Ukiel Olsztyn Półmaraton ➡️ Zapisy

Jeśli jednak z różnych przyczyn nie możecie wystartować w biegu, mamy dla Was super propozycję od naszych Sponsorów i Partnerów! Bądźcie z nami tego dnia na trasie i kibicujecie w specjalnych strefach :) Doping kibiców potrafi zdziałać cuda i dodać energii zawodnikom.

Prezentujemy mapę rozmieszczenia stref na trasie i zachęcamy do ich odwiedzenia 17.09.2017 r. ;)

Jeśli masz pomysł na organizację własnego punktu kibicowania skontaktuj się z nami!

Pkt. 1 Hangloose Caffé Start/ Meta, strefa chill, (0 i 21 km). Dodatkowo Klienci podając hasło : ‘’Półmaraton’’ uzyskają jednorazowy rabat 5%!

Pkt. 2. Hotel OMEGA – Festiwal serów, oryginalny poczęstunek (1, 20 km biegu) – W związku z półmaratonem Hotel proponuje 10% rabatu na jeden nocleg dla uczestników biegu w dowolnym terminie. Na trasie półmaratonu, przy hotelu, zostanie wystawiony stolik z małym poczęstunkiem dla biegaczy pozyskanym od wystawców sera (w tym terminie w Hotelu będzie odbywał się Festiwal Sera).

Pkt. 3 Nice Bay Wakepark Olsztyn – strefa muzyki (2,1, 19,7 km).

Pkt. 4 Restauracja Słoneczna Polana – strefa muzyki, oryginalny poczęstunnek (3,7 km). Punkt dopingowania przed restauracją będzie iście kucharski! Spodziewajcie się kucharzy, używających do dopingowania akcesoriów kuchennyych : garnków, pokrywek, tarek, ubijaczek

Pkt. 5 STREFA BUFETOWA – SPORTOWA nr 1  (9 km).

Pkt. 6 Łupstych – strefa muzyki (9,5 km). Będzie muzyka i spiker dopingujący zawodników przed długim podbiegiem na ul. Żurawiej.

Pkt. 7 Hotel Pirat/ Restauracja Nie Lada Ryba – strefa muzyki, (13,8 km). 10 % rabatu od soboty do poniedziałku na nocleg dla uczestników półmaratonu. Punkt kibicowania na wysokości wjazdu do hotelu: muzyka, mały poczęstunek, konferansjer zagrzewający biegaczy do walki na ostatnich 7km trasy!

Pkt. 8 STREFA BUFETOWA – SPORTOWA nr 2  (14,5 km).

Pkt. 9 Restauracja Lago – strefa muzyk, oryginalny poczęstunek (17 km). Przed restauracją wystawiony zostanie poczęstunek w formie koreczków, finger foodów dla osób, które przyjdą kibicować zawodnikom. Piękniejsza część zespołu Lago w strojach sportowych będzie kibicować oraz dopingować zawodników. Zawodnicy mogą liczyć na specjalny izotonik – napój mocy Lago.
Będzie również speaker zagrzewający oraz motywujący zawodników podczas wyścigu!

Pkt. 10 Przystań/ Tawerna Warmia – Łódź z podniesionymi żaglami przed budynkiem, strefa muzyki, słodki poczęstunek. Nagroda w puli losowania – Voucher dla dwojga na pobyt weekendowy na Przystani KKS Warmia . Zapraszenie do obiektu na 1 nocleg z kolacją i obiadem.

Uwaga! Organizator biegu nie odpowiada za rodzaj, jakość oraz ilość poczęstunków  w punktach kibicowania w odróżnieniu do STREF BUFETOWYCH – SPORTOWYCH! Zawodnicy korzystają na własną odpowiedzialność :)

IMG_3873