Logo Olsztyn Logo WKR fan Logo OSiR

CITY TRAIL #6 pierwszym biegiem w cyklu Olsztyn Biega!

Olsztyn Biega i CITY TRAIL znów łączą siły!

Również w tegorocznym cyklu biegów zaplanowaliśmy dwa biegi na dystansie 5 km. Obydwa z nich rozgrywane pod popularną marką CITY TRAIL. Pierwszy z nich to ostatni, czyli szósty bieg w jesienno-zimowej serii CITY TRAIL, który odbędzie się 21 marca 2020. O szczegółach drugiego biegu poinformujemy niebawem. Zawody odbędą się tradycyjnie na pętli nad Jeziorem Długim. 

Pamiętajcie, że aby zostać sklasyfikowanym w całym cyklu Olsztyn Biega trzeba ukończyć co najmniej jeden z powyższych biegów. Oczywiście można pobiec w obu - wtedy do klasyfikacji punktowej zostanie wzięty ten start, w którym uzyskacie wyższą lokatę.

Informacje o marcowym biegu CITY TRAIL i zapisy znajdują się na stronie www.citytrail.pl

 

14.03.2020 794

Aktualne informacje!

 

Kochani! 

W związku z wyjątkową sytuacją panującą w kraju zostały odwołane wszystkie marcowe biegi CITY TRAIL, w tym również 6 bieg w Olsztynie wchodzący w skład cyklu Olsztyn Biega.

Na chwilę obecną do cyklu zalicza się wszystkie pozostałe biegi i nadal należy ukończyć:
- 1x 5 km CITY TRAIL w październiku,
- 1x 10 km (do wyboru XVIII Bieg Jakubowy - BIEG ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA 23.08.2020 R.  lub 2. Olsztyński Bieg Świętojański),
UKIEL Olsztyn Półmaraton.

Informujemy, że sytuacja może się zmienić, o czym będziemy informować na bieżąco. Organizator Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie monitoruje sytuację w sprawie organizacji biegów i będzie dopasowywał zasady Olsztyn Biega do aktualnych zaleceń.

Dbajcie o siebie i o bliskich!

 

18.02.2020 790

Uwaga Konkurs!

Nasz Partner Sklep Biegacza ogłosił konkurs, w którym możecie wygrać podwójne zaproszenie na biegi CITY TRAIL
Co należy zrobić? Rzucajcie #biegowewyzwanie komuś znajomemu! Macie czas do jutra, szczegóły w poniżej.

 

14.02.2020 744

Pierwszy bieg cyklu - 6# CITY TRAIL w Olsztynie :)

Ruszamy z cyklem Olsztyn Biega 2020!

Pierwszym biegiem będzie 6# CITY TRAIL w Olsztynie. Jak co roku zawody cieszą się ogromną popularnością, a od zeszłego roku 2 biegi nad Jeziorem Długim wchodzą w skład rywaizacji generalnej Olsztyn Biega!

09.03.2019 1180

Pierwszy bieg cyklu - CITY TRAIL - za nami!

Inauguracja cylku Olsztyn Biega już za nami. 6 bieg CITY TRAIL nie należał do łatwych.Dziękujemy za wspólne pozytywne emocje na przekór dzisiejszej pogodzie! Wszyscy zawodnicy byli dziś bohaterami i spisali się na medal. 

12.02.2019 1156

Zawody CITY TRAIL – największy cykl biegów przełajowych w Polsce!

Zawody pod szyldem CITY TRAIL odbywają się w Olsztynie od 2012 roku. Od początku trasa prowadziła ścieżkami nad Jeziorem Długim i liczyła 5 km. To właśnie dystans jest jednym z elementów, które łączą wszystkie lokalizacje CITY TRAIL, a jest ich dziesięć.

04.02.2019 1152

Poznaj trasę biegu CITY TRAIL!

W Olsztynie urokliwych tras biegowych nie brakuje! Jedną z nich jest pętla dookoła Jez. Długiego, która obok dłuższych ścieżek nad Jez. Ukiel jest jedną z popularniejszych w mieście. Doskonale wiemy, jak przyjemnie jest biegać wśród lasów i jezior, dlatego zachęcamy do poznania lub kolejnego odwiedzenia trasy CITY TRAIL!

Główny Partner Cyklu

Partner Cyklu

Sponsor

Patron medialny cyklu

Sponsor