Logo Olsztyn Logo WKR fan Logo OSiR

To już 7 sezon Olsztyn Biega!                                                                                 

W 2020 roki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wraz z Partnerami i Sponsorami pragną zaprosić społeczność biegową do udziału w kolejnych imprezach biegowych. Olsztyn Biega! jest miejskim cyklem imprez dedykowanym wszystkim chętnym osobom, całym rodzinom, bez względu na wiek i stopień wytrenowania. Starty odbędą się na dystansach 5, 10 oraz 21 km. Akcja zdobyła popularność gromadząc od 2014 roku tysiące zawodników początkowo w ramach Biegowego Pucharu Olsztyna!

Propozycje na 2020 rok.
Również w tym sezonie każdy znajdzie coś dla siebie od marca do września odbędzie się 4 biegi. Dla amatorów krótszych, lecz nie mniej wymagających dystansów proponujemy 1 bieg na 5 km w ramach CITY TRAIL w październiku! Tradycyjnie odbędą się również 10-ki: w sierpniu wokół Starego Miasta czyli XVIII Biegu Jakubowego oraz  II Olsztyński Bieg Świętojański, który odbędzie się w czerwcową noc! Najdłuższy dystans tradycyjnie odbędzie się we wrześniu -  to będzie V Ukiel Olsztyn Półmaraton.

Dodatkowo czeka Was mnóstwo atrakcji w miasteczkach biegowych. Imprezy te będą świetną okazją do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Dla najmłodszych zapewniamy biegi na dystansach 0,2- 1 km, dla starszych rywalizację w licznych kategoriach. 

Olsztyn Biega! to również cykl akcji towarzyszących.
Poza zawodami zapraszamy na treningi skupiające różne olsztyńskie i ogólnopolskie inicjatywy. Bez problemu przygotujesz się do każdego startu!


Szczegółowe informacje na temat imprez i treningów dostępne są również na:
www.facebook.com/wwwolsztynbiegapl

Zapraszamy do udziału! :)

 

19.09.2019 3673

Klasyfikacja cyklu Olsztyn Biega po IV UKIEL Olsztyn Półmaratonie

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami klasyfikacji całego cyklu po finałowym biegu tj. IV UKIEL Olsztyn Półmaratonie.

 

Główny Partner Cyklu

Partner Cyklu

Sponsor

Patron medialny cyklu

Sponsor